Sobota, 16 grudnia 2017. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Zwycięski Znicz

2013-09-02 10:37:50 (ost. akt: 2013-09-02 13:21:51)

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Podopieczni Ireneusza Piwko odnotowali pierwsze zwycięstwo na swoim boisku w tym sezonie. W sobotnim (31 sierpnia) spotkaniu Znicz pokonał ostródzkiego Sokoła 1:0 , po strzale Pawła Adamca.

Zwycięstwem Znicza zakończyło się sobotnie spotkanie z Sokołem Ostróda. Decydujący gol na boisku w Białej Piskiej padł już w 2. minucie po strzale Pawła Adamca, który po podaniu Jacka Falkowskiego oddał celny strzał na bramkę Sikory.

W 32. minucie czerwono - zieloni mieli kolejną okazję do zdobycia punktu, jednak po dośrodkowaniu Karola Janika do Błażeja Gutowskiego bramkarz ostródzkiego Sokoła skierował piłkę na rzut rożny.

Druga połowa połowa meczu zaczęła się od zmiany sędziego liniowego, który doznał kontuzji mięśnia uda już w 10. minucie spotkania. Młodego arbitra zastąpił obserwator Czesław Rutkowski.

Drugą połowę meczu wznowili zawodnicy Sokoła. Do grożnej sytuacji doszło w 62. minucie, kiedy Piceluk wyszedł sam na sam z Przemysławem Masłowskim,jednak ten obronił strzał bez problemu.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Znicza Biała Piska.