środa, 23 sierpnia 2017. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Wyjazdowe zwycięstwo Znicza

2013-09-09 15:23:39 (ost. akt: 2013-09-09 15:33:43)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Znicz zaliczył w minioną sobotę (7 września) wyjazdowe zwycięstwo. Podopieczni Ireneusza Piwko przywieźli z meczu z Warmią Grajewą 3 punkty. Do bramki celnie trafili Konrad Radzikowski oraz Błażej Gutowski. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części spotkania przeważali już zielono — niebiescy. W 58. minucie meczu po podaniu Butkiewicza Konrad Radzikowski wyprowadził swój zespół na prowadzenie. 2 minuty później po stracie piłki przez gospodarzy, piłkarze Znicza przeszli do szybkiego kontrataku, po którym Błażej Gutowski pokonał bramkarza Warmi. W 67. minucie po błędzie obrony gospodarzy do bramki ponownie trafił Konrad Radzikowski.

Honorowego gola dla Warmi Grajewo w 70. minucie z rzutu karnego zdobył Rafał Kozikowski.

W końcówce spotkania nasi byli o krok zdobycia kolejnego punktu. Po dograniu Konrada Radzikowskiego do Michała Świderskiego piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza bramkę