Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

W Białej Piskiej powstanie Środowiskowy Dom Samopomocy

2014-11-13 17:00:00 (ost. akt: 2014-11-13 17:21:00)
Środowiskowy Dom Samopomocy w Piszu

Środowiskowy Dom Samopomocy w Piszu

Autor zdjęcia: Archiwum GP

— Powiat Piski otrzymał dotację z Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie na utworzenie Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Piskiej — poinformowała dziś (13 listopada) Magdalena Kleczkowska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu.

Kwota przyznanej dotacji to 550 tyś. zł. Według informacji Magdaleny Kleczkowskiej w nowo utworzonym Środowiskowym Domu Samopomocy w Białej Piskiej będzie miejsce dla 50 osób z chorobami psychicznymi, w tym 20 miejsc dla osób z chorobą Alzheimera oraz 30 miejsc dla osób przewlekle chorych psychicznie i upośledzonych umysłowo.

To będzie trzecia tego typu placówka działająca na terenie naszego powiatu. Podobne domy od lat funkcjonują w Ukcie (BETEZDA) oraz w Piszu (przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej).

Więcej na temat nowo tworzonego Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Piskiej opublikujemy w piątek (21 listopada), w kolejnym wydaniu Gazety Piskiej.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Już jutro w sprzedaży. Tylko ciekawe informacje, polecam :)Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages