Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Piękny jubileusz pani Wandy Szymanowskiej z Konopek

2016-05-19 15:00:10 (ost. akt: 2016-05-19 15:05:08)

Takiego jubileuszu i tak kochającej rodziny można pani Wandzie Szymanowskiej tylko pozazdrościć. Mieszkanka Konopek obchodziła dziś (19 maja) setne urodziny.

Pani Wanda wychowała dwie córki i syna. Doczekała się 14 wnucząt oraz 15 prawnuków. Na wyjątkowej uroczystości zjawiła się niemal cała rodzina, a jubilatka nie kryła wzruszenia i radości z widoku najbliższych.

Panią Wandę odwiedził również Wojciech Stępniak, burmistrz Białej Piskiej wraz z wiceburmistrzem Andrzejem Braunem, przedstawicielami rady i urzędu. - Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy stanąć przed panią i złożyć w imieniu wszystkich mieszkańców gminy najserdeczniejsze życzenia. Chcielibyśmy pani bardzo pogratulować. Pani rodzina jest dla nas wszystkich przykładem. Życzymy, aby kolejne lata upłynęły pani w zdrowiu, miłości i wzajemnym poszanowaniu - mówił burmistrz Białej Piskiej.

Delegacja przekazała jubilatce oprócz kwiatów i prezentu, list gratulacyjny od premier Beaty Szydło. Warto wspomnieć, że pani Wanda Szymanowska z Konopek jest najstarszą mieszkanką gminy Biała Piska.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages