Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Poznaliśmy laureatów kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

2016-10-26 14:49:33 (ost. akt: 2016-10-26 15:35:36)

Autor zdjęcia: UM w Białej Piskiej

Kampania ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł” nie jest nową akcją. Wzorem lat ubiegłych, także i w tym roku uczniowie, dyrektorzy i nauczyciele gminnych placówek oświatowych zaangażowali się w ogólnopolską akcję.

Kampanię realizowano od 1 kwietnia 2016 r. Organizatorami tej akcji byli: Prezes Fundacji Trzeźwy Umysł, w imieniu samorządu Gminy Biała Piska Burmistrz Białej Piskiej i Dyrektor Biura Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Patronat Honorowy nad przebiegiem kampanii sprawowało Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W gminie Biała Piska nadzór nad przebiegiem kampanii pełniła Małgorzata Kuliś Pełnomocnik Punktu Profilaktycznego. W imieniu organizatorów kampanii, Burmistrz Białej Piskiej Wojciech Stępniak i przewodniczący Rady Miejskiej w Białej Piskiej Marek Grabowski podziękowali uczestnikom akcji za zaangażowanie w kampanię i przekazali upominki oraz okolicznościowe dyplomy z gratulacjami laureatom konkursu plastyczno-literackiego pod hasłem ,,Pod dobrą opieką”.

Nauczyciele oraz dyrektorzy szkół otrzymali certyfikaty jako wyraz uznania za zaangażowanie w realizację kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł wraz z serdecznymi podziękowaniami za osobisty wkład dydaktyczny w propagowanie wśród młodych ludzi właściwych postaw, zdrowia i wolności od używek.

Lista laureatów:
Szkoła Podstawowa w Skarżynie:
1. Amelia Ostrowska
2. Weronika Kowalewska

Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
1. Wiktoria Stusiukiewicz

Zespół Szkół w Drygałach:
1. Bartosz Tyszkiewicz
2. Oliwia Godlewska
3. Dominika Duchnowska
4. Natalia Kosakowska


źródło:
UM w Białej PiskiejCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages