Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Policjanci zapraszają seniorów na debatę

2016-11-03 16:00:19 (ost. akt: 2016-11-03 11:56:35)

W najbliższych dniach w Białej Piskiej oraz Rucianem–Nidzie odbędą się debaty społeczne. Komendanci obu komisariatów bardzo serdecznie zapraszają seniorów, by wspólnie porozmawiać na temat ich bezpieczeństwa.

W najbliższym czasie na terenie powiatu piskiego zaplanowane zostały dwie debaty społeczne.

Pierwsza z nich odbędzie się w dniu 9 listopada 2016 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Domu Kultury w Rucianem- Nidzie. Komendant Komisariatu Policji w Rucianem – Nidzie, pan podkom. Jacek Kępiński bardzo serdecznie zaprasza na to spotkanie mieszkańców miasta i gminy, szczególnie osoby starsze.

Druga debata zaplanowana została na dzień 9 listopada 2016 roku o godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białej Piskiej. Komendant Komisariatu Policji w Białej Piskiej, pan kom. Grzegorz Kobeszko bardzo serdecznie zaprasza na to spotkanie szczególnie osoby starsze.

W trakcie tych debat zostaną poruszone niezwykle ważne i ciekawe tematy dotyczące bezpieczeństwa. Policjanci wyjaśnią w jaki sposób nie dać się oszukać metodą „na wnuczka”, czy „na policjanta”. Wytłumaczą także, jak ustrzec się przed różnego rodzaju oszustami, szczególnie w okresie przedświątecznym. Funkcjonariusze mówić będą także o przemocy w rodzinie oraz o bezpieczeństwie na drodze. Wyjaśnią, jak ogromne znaczenie dla pieszych mają elementy odblaskowe. W dalszej części policjanci wytłumaczą na czym polega i w jaki sposób można korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sen #2105701 | 217.99.*.* 4 lis 2016 12:21

    To jest miasto senioròw.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages