Czwartek, 20 września 2018. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Jesteśmy po to, by pomagać ludziom

2017-10-04 18:10:00 (ost. akt: 2017-10-04 15:18:04)
St. asp. Grzegorz Rąg

St. asp. Grzegorz Rąg

Autor zdjęcia: KPP Pisz

NASZA AKCJA/// W tym tygodniu przedstawiamy Wam kolejnego kandydata do tytułu Najpopularniejszego Dzielnicowego Powiatu Piskiego. Jest nim st. asp. Grzegorz Rąg. Dzielnicowy z Białej Piskiej zajmuje aktualnie 3. miejsce w naszym rankingu.

— Jestem bardzo zaskoczony. Tak dobry wynik to ogromny zaszczyt i motywacja do dalszego działania. Cieszę się, że mieszkańcy zauważają i doceniają moją pracę. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na mnie zagłosować — mówi st. asp. Grzegorz Rąg. 31-latek jest policjantem z 11-letnim doświadczeniem. I jak sam przyznaje, jest to bardzo wymagający zawód. — Musimy być bardzo odpowiedzialni. Oczekuje się od nas wiedzy, wyrozumiałości, a zarazem stanowczości. Służba niekiedy bywa też bardzo niebezpieczna. Przekonałem się o tym na własnej skórze, kiedy zostałem poważnie ranny podczas jednej z interwencji. Jednak policjant musi radzić sobie w każdej sytuacji — przyznaje dzielnicowy.

St. asp. Grzegorz Rąg obowiązki dzielnicowego pełni od 8 lat. Jak mówi - dobry dzielnicowy powinien rozwiązać każdy problem. Zarówno ten mniejszy, jak i większy. — Ludzie zgłaszają się do nas z różnymi sprawami. Jesteśmy po to, by im pomóc. Między innymi dlatego zdecydowałem się na służbę w policji. Od zawsze interesowała mnie praca z ludźmi. Cieszę się, że po nowelizacji przepisów dzielnicowy może więcej czasu poświęcić pracy w terenie. Być bliżej mieszkańców, ich codziennych problemów. Ja ten czas staram się w pełni wykorzystać. Na przykład, organizując spotkania edukacyjne dla najmłodszych. W przyszłym tygodniu wygłoszę pogadankę na temat bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej w Kożuchach — opowiada st. asp. Grzegorz Rąg.
Przypomnijmy, powiatowy tytuł „Najpopularniejszy Dzielnicowy” otrzymają kandydaci, którzy w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. 10 dzielnicowych, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów otrzymają wyróżnienia regionalne.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms’em. Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł z VAT. Głosowanie rozpoczyna się 8 września 2017 r. i trwa do 26 października 2017 r. do godziny 23.59. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM. Szczegóły dotyczące głosowania Znajdziecie Tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages