środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

O Wujku Biała Piska pamięta!

2017-12-10 17:43:53 (ost. akt: 2017-12-10 17:56:52)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Dziś (10 grudnia) w Białej Piskiej odbyły się obchody 36. rocznicy pacyfikacji KWK "Wujek".

Uroczystości rozpoczęła msza św. w intencji poległych górników w Kościele p.w. Św. Andrzeja Boboli. Po nabożeństwie uczestnicy obchodów złożyli kwiaty pod pamiątkową tablicą.

Następnie uroczystości przeniosły się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. W inscenizacji pt. "O Wujku Polska pamięta" wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Białej Piskiej. Na scenie pojawili się także harcerze. Przepiękny i wzruszający program artystyczny przygotowany został przez panie Krystynę Kalinowską oraz Jolantę Raszczyk.

Więcej informacji na ten temat w najbliższym wydaniu Gazety Piskiej. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z wydarzenia.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages