Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Kto zostanie SuperSołtysem?

2019-03-07 11:10:00 (ost. akt: 2019-03-07 15:32:55)

Linie SMS-owe rozgrzane do czerwoności. Emocje sięgają zenitu. To już ostatnie dni głosowania w plebiscycie na SuperSołtysa 2019. Do kogo powędruje zaszczytny tytuł? Przekonamy się już wkrótce. Głosowanie kończymy 11 marca.

— Jestem bardzo zaskoczony. Nie spodziewałem się, że ludzie będą na mnie głosować. To bardzo miłe. Tym bardziej że znajomi i sąsiedzi zaczepiają mnie na ulicy i mówią, że wysyłają SMS-y. Muszę przyznać, że to bardzo motywuje do pracy. A czy wygram? Zobaczymy. Jeszcze wszystko się może zmienić — mówi lider rankingu Jan Wszeborowski, sołtys Cwalin w gminie Biała Piska.
Nieuchronnie zbliżamy się do końca plebiscytu. I faktycznie. Wszystko się może zdarzyć. Jak na razie prowadzi Jan Wszeborowski. Drugie miejsce zajmuje Waldemar Gierej z Kotła Dużego. Na trzecim miejscu plasuje się Jacek Drabent z Maldanina. Co więcej sołtys Cwalin zajmuje wysokie 3. miejsce w rankingu regionalnym. Kto sięgnie po najwyższe trofeum? Wyniki głosowania poznamy już 11 marca.

Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy właśnie pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu na "Najpopularniejszego Sołtysa".

Tytuł "SuperSołtysa 2019" powiatu piskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.

Plebiscyty na "SuperSołtysa 2019" odbywa się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Zostanie w nim wyłoniony także regionalny "SuperSołtys 2019" oraz tak jak w powiecie Sołtys Srebrny i Brązowy. Szczegóły dotyczące głosowania i aktualne rankingi na Znajdziecie TUTAJ
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages