środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Znicz podbił ligę. Czy podbije i plebiscyt? 7 nominacji W-MZPN!

2019-12-01 08:27:49 (ost. akt: 2019-12-01 08:41:04)

Autor zdjęcia: Łukasz Szymański

Sukcesy III-ligowego Znicza Biała Piska nie uszły uwadze Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej! W corocznym plebiscycie (prowadzonym m.in. na portalu Facebook), najwyżej sklasyfikowana ekipa naszego powiatu została nominowana aż w 7 z 12 kategorii!

Do walki o tytuł Piłkarza Roku został wytypowany Patryk Gondek. 28-latek występuje w barwach Białej Piskiej od rundy wiosennej sezonu 2017/2018 (wcześniej grał pod szyldem Mazura Ełk, Jagiellonii Białystok, Jezioraka Iława, Płomienia Ełk, Wigier Suwałki, Stomilu Olsztyn, MKS-u Kluczbork czy MKS Ełk). W tym roku zagrał w 27 meczach III ligi, strzelając 10 goli oraz w 4 spotkaniach Wojewódzkiego Pucharu Polski, w których udało mu się zdobyć 2 bramki.

PIŁKARZ ROKU 2019 - KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

Z niezwykle solidnej strony w mijającym już powoli roku zaprezentował się także Marcin Fiedorowicz, który ma szansę na tytuł Młodzieżowca Roku. 19-letni napastnik Znicza Biała Piska, w którym występuje od poprzedniego sezonu, zagrał w 31 meczach na poziomie III ligi (strzelając 3 bramki).

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2019

Piękna, zwycięska passa, która zaprowadziła Znicz niemal na sam szczyt tabeli, została doceniona także nominacją Ryszarda Borkowskiego, który ma szansę wzbogacić się o prestiżową statuetkę Trenera Roku.

TRENER ROKU 2019

A jeśli w Zniczu taki wysyp sukcesów indywidualnych, to tym bardziej nie mogło zabraknąć nominacji W-MZPN w kategorii drużynowej. Czy nasz jedyny III-ligowiec zgarnie tytuł Zespołu Roku?

ZESPÓŁ ROKU 2019

Na szczególne wyróżnienie zasłużył także "Ojciec Chrzestny" Znicza, czyli prezes Jacek Jankowski. Znany i ceniony w regionie miłośnik futbolu być może wzbogaci się aż o 2 trofea. Został bowiem nominowany nie tylko w kategorii Działacz Roku (DZIAŁACZ ROKU 2019), ale i (wraz z bratem Markiem) w kategorii Sponsor Roku. SPONSOR ROKU 2019

Zarząd W-MZPN dostrzegł także zaangażowanie, z jakim do futbolu podchodzą Miasto i Gmina Biała Piska (kat. Samorząd Roku).

— Znicz Biała Piska w tym roku rewelacyjnie spisuje się w rozgrywkach III ligi. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie lokalnego samorządu z Panią Burmistrz Beatą Sokołowską na czele, która zapewniła odpowiednie warunki infrastrukturalne i finansowe. Rok 2019 to wyjątkowy rok. Po znaczącym wsparciu w latach poprzednich Znicz doczekał się wybudowania i oddania do użytku nowego budynku socjalno- szatniowego. W najbliższym czasie zaplanowane są takie inwestycje jak: przebudowa głównej płyty boiska z nawodnieniem oraz zamontowanie oświetlenia — podkreślają związkowcy.

SAMORZĄD ROKU 2019

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA! ZNICZ - DUMA POWIATU!

Kamil Kierzkowski
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages