Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Znicz wzmacnia się przed rundą wiosenną. Woźniak na pokładzie!

2021-01-09 10:00:00 (ost. akt: 2021-01-09 08:50:42)
Patryk Woźniak z koszulką Znicza. Życzymy, aby odniósł w niej jak najwięcej sukcesów!

Patryk Woźniak z koszulką Znicza. Życzymy, aby odniósł w niej jak najwięcej sukcesów!

Autor zdjęcia: Znicz Biała Piska

Patryk Woźniak został pierwszym nowym piłkarzem, który związał się w tym roku z III-ligowym Zniczem Biała Piska. Kim jest nowa postać w brygadzie trenera Ryszarda Borkowskiego?

Patryk to ofensywny zawodnik, mogący występować w pomocy lub ataku. Pochodzi z Wałbrzycha, ostatnio grał w RKS Radomsko, ale kibice z naszego regionu z pewnością kojarzą go z występów w Mazurze Ełk. W jego barwach przed trzema laty debiutował w III lidze, szybko stając się podstawowym zawodnikiem. Łącznie w III lidze uzbierał ponad 50 występów.

– Patryk zna wielu piłkarzy Znicza z czasów gry w Mazurze. To był dla niego ważny argument – mówi Tomasz Drankowski, menadżer piłkarza z agencji FAMG. – Trafił do Znicza jako wolny zawodnik. Po rundzie jesiennej rozwiązał swoją umowę z RKS Radomsko, która obowiązywała do końca sezonu. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia z prezesem Jackiem Jankowskim.

Patryk jest zawodnikiem o statusie młodzieżowca. Mimo młodego wieku ma już jednak sporo doświadczenia i z pewnością będzie kandydatem do gry w pierwszym składzie w gronie dwóch młodych zawodników, który mają zagwarantowane miejsce w wyjściowych składzie w każdym ligowym spotkaniu. Na początku przygotowań testowani będą młodzi piłkarze z klubów z regionu.

Znicz Biała Piska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages